Członek Polskiej Izby Turystyki
Infolinia: 801 502 522
(32) 212 11 99, kom. 603 900 144
kontakt@odlotwakacje.pl
Last Minute
Lato 2013
Wycieczki
Egzotyka
Bez paszportu
Polecamy
Promocje
Wyszukaj ofertę
Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
Wyjazd od
Powrót przed
Cena od ... do
wyszukiwanie zaawansowane
Tel. (32) 212 11 99
Kom. 603 900 144
Newsletter - promocje na e-mail
 
Madagaskar wycieczki

Przewodniki   >   Madagaskar - przewodnik   >  Madagaskar  wycieczki   

Madagaskar wycieczki

 

Madagaskar wycieczki - oferty

 

Madagaskar wycieczki - informacje, propozycje ciekawych wycieczek objazdowych, fakultatywnych, które warto przeżyć spędzając urlop na Madagaskarze. Na pozostałych podstronach przewdonika po Madagaskarze znajdą Państwo niezbędne informacje o najciekawszych miejscach na wczasy, wakacje na Madagaskarze, o miastach wartych odwiedzenia, o atrakcjach turystycznych oraz wiele więcej.

Osoby szukające konkretnej propozcyji odsyłamy do sprawdzenia naszej oferty na wycieczki na Madagaskarze , gdzie znajdą Państwo zarówno wycieczki objazdowe jaki i wspałnia kurorty wczasowe. 
Madagaskar - flaga

Madagaskar- Oficjalna nazwa: Republika 
                           Madagaskaru
Madagaskar- Ustrój: Republika 
Madagaskar- Stolica: Antananarywa
Madagaskar- Język: francuski, malgaski
Madagaskar- Waluta: 1 ariary (MGA) = 5 iraimbilanja 

 

MADAGASKAR WYCIECZKI - MADAGASKAR - MAURITIUS

Opis operatora Logos Sliwka
Region Madagaskar
Program wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius

Wyspa Beniowskiego, baobabów, lemurów, kameleonów i Malgaszy
Dzień 1 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie, lot na Madagaskar przez jeden z portów lotniczych Europy.
Dzień 2 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Przylot do Antananarivo, stolicy Madagaskaru (popularnie zwanej Tana), załatwienie formalności wizowych. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek po podróży. Po południu zwiedzanie miasta, spacer do ruin królewskiego pałacu Królowej i pałacu Premiera. Wizyta w Ogrodzie Botanicznym i Zoologicznym Tsimbazaza - zapoznanie się z najważniejszymi gatunkami flory i fauny "Czerwonej Wyspy". Dla chętnych, nocne wyjście do najgorętszej dyskoteki Oceanu Indyjskiego. Nocleg.
Dzień 3 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Całodzienna wycieczka, do Królewskiego Wzgórza Ambohimanga. Kompleks ten, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO zawiera obiekty zarówno powiązane z przedkolonialnymi władcami Madagaskaru, jak również miejsca pochówku i miejsca związane z kultem religijnym. Ambohimanga od blisko 500 lat stanowi najważniejszy symbol tożsamości kulturowej Malgaszy. Powrót na nocleg do hotelu w Antananarivo.
Dzień 4 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Rano podziwianie panoramy stolicy Madagaskaru z punktu widokowego oraz wizyta w Muzeum Andafivaratra. Następnie przejazd na lotnisko i przelot do Tulear. Lunch w Tulear. Po południu przejazd w kierunku Ranohiry przez las Zombitse, przystanek na podziwianie miejscowych baobabów, zwiedzanie grobowców Mohafaly. Późnym popołudniem przyjazd do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 5 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Rano przejazd półciężarówką na klif. Dalsza piesza penetracja Parku Narodowego Isalo. Dojście do porażającego swym ogromem i urodą "kanionu małp". Podziwianie nieprawdopodobnych formacji skalnych, tworzących księżycowe dziwolągi skalne o zwariowanych kształtach, wśród których rosną jedynie tutaj spotykane aloesy: pachypodium rosulatum i aloeisaloensis. Obserwacja lemurów. Fotografowanie dziwów natury na różne sposoby. Orzeźwiające kąpiele w wodnej oazie pod huczącym wodospadem. Pełna rekreacja i nabieranie sił. Po rustykalnym obiedzie spacer w kierunku hotelu. Po drodze odkrywanie niespotykanych karłowatych baobabów. Po-wrót do bazy na nocleg.
Dzień 6 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Po śniadaniu przejazd przez Horombe Plateau, które dzieli płaskowyż malgaski i południową cześć wyspy. Dojazd do Camp Catta, zakwaterowanie. Popołudnie poświęcone odkrywaniu okolicy, spacer po lesie Tsaranoro. Podglądanie lemurów żerujących w promieniach wschodzącego słońca. Spacer po lasach, w których gołym okiem, bez szkieł i binokularów zobaczyć można niespotykaną nigdzie indziej na świecie faunę i florę. Wyjście w busz w poszukiwaniu lemurów catta - najbardziej zbliżonych w ewolucji do człowieka. Po kolacji próba wycieczkowego chóru - wieczór tańców i pieśni polsko - malgaskich. Nocleg.
Dzień 7 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Śniadanie w hotelu. Dalsza droga w kierunku Fianarantsoa poprzez urokliwe miasteczko Ambalavao wśród winnic, pól papirusowych, niezwykłych grot i formacji górskich. Lunch w pobliskiej knajpce oraz krótka wizyta na miejscowym bazarze znanym z roślin leczniczych. Zwiedzanie tradycyjnej fabryki papirusowej "Antaimaro`s". Przyjazd do Fianarantsoa późnym popołudniem. Zakwaterowanie i kolacja, nocleg.
Dzień 8 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Przejazd wśród jedynych w swoim rodzaju wzniesień i zboczy górskich, gdzie kolor rdzawo - czerwony dominuje wśród zieleni pól ryżowych przyklejonych do łagodnych zboczy, otoczonych olbrzymim lasem roślin zwanych "uszami słonia". Podziwianie piętrowych chat Malgaszów, zbudowanych z czerwonej cegły błotnej, możliwość zajrzenia do środka chaty i sfotografowania uśmiechniętej od ucha do ucha gospodyni. Krótki postój w "Zafimary arts shop" w Ambositra - pracowni oryginalnych rzeźb w drewnie, typowych dla tej części Madagaskaru. Lunch w Ambositra. Po południu przejazd w kierunku dawnej stacji klimatycznej Antsirabe, niegdyś bardzo znanego, urokliwego kurortu francuskiego, gdzie czas zatrzymał się na kolonialnej przeszłości. Transfer do hotelu. Przejażdżka rikszami po mieście, ciągnionymi przez muskularnych, dobrze zbudowanych Malgaszów (dla chętnych możliwa i zalecana zamiana ról z Malgaszem). Kolacja i nocleg.
Dzień 9 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Po śniadaniu przejazd przez malownicze krajobrazy płaskowyżu czerwonej wyspy w kierunku Antananarivo. Po drodze odwiedziny w lokalnych wytwórniach rzemieślniczych produkujących słomiane kapelusze, wyroby z rogów i wyroby hafciarskie. Lunch i wizyta w tradycyjnej wytwórni aluminiowych naczyń. Dotarcie do Antananarivo w późnych godzinach popołudniowych. Kolacja, nocleg.
Dzień 10 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Przejazd wzdłuż zielonych poletek ryżowych, ciekawych dolin i wschodniego lasu. Postój w Mandraka. Wizyta w ośrodku, zajmującym się ochroną niektórych gatunków zwierząt wschodnich lasów deszczowych, m.in. kameleonów, żab, jaszczurek. Po obiedzie dalszy przejazd do Rezerwatu Perinet. Dla chętnych nocna penetracja dżungli w poszukiwaniu lemurów i innych nocnych żyjątek lub też okazja do spaceru trzymając za rękę naprędce poznanego towarzysza podróży… Nocleg w hotelu Andasibe.
Dzień 11 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Wyjście na spotkanie olbrzymich Indri-Indri (największa odmiana lemurów), które przypominają niedźwiadki koala w kolorach czarno-białych. Perinet jest świetnym miejscem do oglądania ptaków, wśród endemicznej flory spotkamy też malgaskie orchidee. Powrót do hotelu na obiad, po nim przeprawa przez dziewiczy las do celu, jakim będzie tym razem Kanał Pangalan. Majestatyczny rejs po wodach Kanału Pangalan oraz łańcuszku małych jeziorek połączonych ze sobą wodami Kanału. Kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 12 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Rano wizyta w prywatnym rezerwacie i kolejne spotkanie z lemurami. Piknik w rezerwacie. Po południu czas wolny na odpoczynek przy plaży. Kolacja w hotelu. Nocleg.
Dzień 13 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Po śniadaniu dalszy rejs przez kanał Pangalanes, oglądanie tropikalnej roślinności oraz lokalnych wiosek z pokładu barki. Przypłynięcie do Tamatavy. Lunch i wizyta na lokalnym targowisku. Transfer na lotnisko i wylot do Antananarivo. Czas na pożegnania z mieszkańcami magicznej wyspy. Kolacja i nocleg w hotelu w Antananarivo.
Dzień 14 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Rano przejazd na lotnisko i lot na Mauritius. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny, plażowanie lub też próba odnalezienia się w nowej idyllicznej rzeczywistości wyspy Mauritius. Beztroski czas nic nie robienia, sporty wodne, spacery lub nawet biegi po plaży…
Dzień 15 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Wypoczynek lub fakultatywnie całodzienna wycieczka na południe wyspy, gdzie podziwiać można kolorowe piaski, święte jezioro wyznawców hinduizmu. Przejazd przez stolicę Mauritiusa zwaną dumnie Portem Louis. Powrót do hotelu. Wieczorem możliwość wyjścia na tańce.
Dzień 16 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Wypoczynku ciąg dalszy lub fakultatywna wyprawa na prześliczną Wyspę Jeleni w celu delektowania się urokami tropikalnej plaży, pluskanie się w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego. Po południu orzeźwiająca kąpiel w zatoce i ostatnie harce z rekinami. Wieczorem przejazd na lotnisko. Wylot do Europy.
Dzień 17 wycieczki objazdowej Madagaskar - Mauritius
Przylot do jednego z portów tranzytowych, przesiadka na samolot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie. Dumna prezentacja opalenizny, wmieszanie się w wiwatujący tłum żądnych prezentów krewnych i znajomych. Powrót w domowe pielesze z malgaską dzidą w dłoni.

 

MADAGASKAR WYCIECZKI - MAGICZNY MADAGASKAR

Opis operatora Konsorcjum PBP
Region Madagaskar
Program wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
 
MADAGASKAR ANTANANARIVO - ANTSIRABE - JEZIORO ANDRAIKIBA - PARK NARODOWY RANOMAFANA - SAHAMBAVY - AMBALAVAO - PARK NARODOWY ISALO - IFATY - TULEAR - ANTANANARIVO

Dzień 1 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Warszawa - Antananarivo Odprawa bagażowo-paszportowa na lotnisku w Warszawie na dwie godziny przed wylotem. Przelot do Antananarivo przez jeden z europejskich portów lotniczych.
Dzień 2 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Antananarivo Przylot do Antananarivo. Po przylocie transfer do hotelu Tana Plaza. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 3 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Antananarivo - Antsirabe Rano zwiedzanie starego miasta Tana, gdzie zobaczymy m.in. Pałac Królowej. Następnie wyjazd do Antsirabe. Miasto zostało założone przez misjonarzy z Norwegii, zauroczonych tutejszym chłodnym klimatem i termalnymi źródłami. Nazwa Antsirabe oznacza ,,miejsce, gdzie jest dużo soli``. Zakończymy dzień podziwiając zachód słońca na brzegu Jeziora Andraikiba.
Dzień 4 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Antisrabe - Ranomafana Rano będziemy podziwiać wyroby lokalnych rzemieślników, którzy wytwarzają piękne miniaturowe rowery, obejrzymy także półszlachetne kamienie, którymi się tutaj handluje. Następnie zatrzymamy się w Ambositra, głównym ośrodku rzeźby Zafimaniry, a następnie pojedziemy dalej do Parku Narodowego Ranomafana, gdzie pójdziemy na nocny spacer, podczas którego będziemy obserwować zwierzęta.
Dzień 5 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Ranomafana - Sahambavy Ranomafana była pierwotnie znana nie z dzikiej przyrody, ale z gorących źródeł występujących w okolicy. Po spacerze z przewodnikiem po Parku Narodowym zażyjemy relaksującej kąpieli w gorących źródłach. Po południu opuszczamy Ranomafana i kierujemy się ku Sahambavy, by odwiedzić największą plantację herbaty na Madagaskarze. Po południu czas wolny.
Dzień 6 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Fianarantsoa - Isalo Przejeżdżamy przez Fianarantsoa, by dotrzeć do wioski Ambalavao i obejrzeć tamtejszą fabrykę papieru. Amatorzy fotografii będą szczególnie zachwyceni lokalną architekturą. Opuszczając las deszczowy i góry, docieramy do regionu zdominowanego przez pola, za którymi zaczyna się pustynia. Późnym popołudniem dojedziemy do Isalo.
Dzień 7 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Park Narodowy Isalo Park Narodowy Isalo jest wspaniałą kombinacją naturalnych skał piaskowych i rzadkich roślin endemicznych - wszystko to składa się na piękny krajobraz. Ranek przeznaczony jest na spacer z przewodnikiem do naturalnego kąpieliska i wodospadu Cascades des nymphes. Jeżeli szczęście nam dopisze, zobaczymy lemury. Popołudniu udamy się do punktu widokowego zwanego Natural Window, by obejrzeć zachód słońca.
Dzień 8 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Ifaty Dzisiaj doświadczymy kompletnej zmiany klimatu i otoczenia. Z suchych i opuszczonych obszarów przejedziemy rano przez rejon zdominowany przez baobaby, by popołudniu dotrzeć do obszarów porośniętych drzewami iglastymi. Będziemy mieli także szansę poznania przedstawicieli plemion Antandroy, Mahafaly, Bara zamieszkujących te tereny.
Dzień 9 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Plaża Ifaty Leżący na północ od Tulearu kurort Ifaty jest idealnym miejscem na relaks na plaży. Tym, których nudzi leżenia na słońcu, proponujemy pływanie, nurkowanie z rurką lub wycieczki fakultatywne, które można zakupić w recepcji hotelu.
Dzień 10 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Ifaty - Antananarivo Rankiem opuszczamy Ifaty i jedziemy na lotnisko, skąd polecimy do stolicy Madagaskaru.. Popołudniu czas wolny, podczas którego można odpocząć lub odwiedzić lokalne targi. Wieczorem możliwość zjedzenia kolacji przy wspaniałej tradycyjnej muzyce Madagaskaru.
Dzień 11 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Antananarivo Po śniadaniu transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy.
Dzień 12 wycieczki objazdowej Magiczny Madagaskar
Warszawa Przylot do Warszawy.
 

MADAGASKAR WYCIECZKI - MADAGASKAR KRÓLESTWO KONTRASTÓW

Opis operatora Konsorcjum PBP
Region Madagaskar
Program wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów

Miliony lat temu Madagaskar oderwał się od Afryki. Tym sposobem stając się czwartą największą wyspą świata. Z dala od kontynentu zaczęły się wykształcać niezwykłe gatunki roślin i zwierząt. Tak powstał raj dla miłośników fauny i flory oraz zagorzałych podróżników...PROGRAM
ANTANANARIVO - DIEGO SUAREZ - ANKIFY - NOSY BE - ANTANANARIVO.

Dzień 1 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Przylot na Madagaskar ( -/-/-) Przylot na lotnisko w Antananarivo w godzinach późnowieczornych. Powitanie przez lokalnego przewodnika i kierowcę. Następnie przejazd do hotelu. Nocleg w Colbert Hotel lub Carlton. Antananarivo jest stolicą Madagaskaru. Miasto założone przez Andrianjaka, króla plemienia Merina. Antananarivo, oznacza Miasto Tysiąca". Miejscowi mówią o stolicy Tana (miasto).
Dzień 2 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Antananarivo - Andasibe (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Następnie wyruszymy w kierunku wschodnim do Andasibe. Miniemy typowy krajobraz gór i lasów deszczowych w tej części kraju. W połowie drogi zatrzymamy się na zwiedzenie gospodarstwa Peyreiras. To dość nietypowe dla nas gospodarstwo... tutaj hoduje się różne gatunki kameleonów, żab, jaszczurek, węży, gekonów. Warto również zwrócić uwagę na Las Lemurów. Tutaj można zaobserwować lemury z bardzo bliska. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie. Po południa wizyta w rezerwacie Vakona. Wieczorem przed kolacją warto rozkoszować się wieczornym spacerem po okolice. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu Andasibe lub podobnym.
Dzień 3 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Andasibe - Antananarivo (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Po posiłku spotkanie w Parku Narodowym Analamazaotra, gdzie zobaczymy a nawet odkryjemy INDRI INDRI. Po wycieczce powrót do Antananrivo. Po południu zwiedzimy miasto. Nocleg w hotelu Colbert Holel lub Carlton.
Dzień 4 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Antananarivo - Diego Suarez (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Następnie transfer na lotnisko i przelot do Diego Suarez. Po przylocie spotkanie i transfer do hotelu. Po południu zaczniemy zwiedzanie miasta. Diego Suarez zwane jest często miastem piratów. Najbardziej wysunięte na północ miasto Madagaskaru stanowiło pod koniec XVII wieku azyl dla ludzi wynajętych spod prawa, piratów. Stolica plemienia Antakarana słynie z pięknej zatoki, która jest uważana za drugą na świecie po Rio de Janiero. Zakwaterowanie w hotelu Grand Hotel lub podobnym. Kolacja i nocleg.
Dzień 5 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Diego Suarez - Amber Mountain (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Następnie rozpoczniemy wycieczkę do Parku Narodowego Amber. Park znajduje się 40 km od Diego. Rezerwat powstał w 1958 r., jest pierwszym parkiem narodowym na Madagaskarze. Wulkaniczny masyw rozciąga się od 850 do 1474 metrów powyżej wilgotnego, deszczowego lasu. Ukrywają małe kratery - jeziora wśród bujnej roślinności. Miejsce to jest bogate w faunę i florę. W rezerwacie występują lemury Stanford oraz mistyczny aye-aye. Po drodze wzdłuż ścieżki można dostrzec przemykające gady oraz liczne spektakularne wodospady, rzeki i strumienie spływające z gór Amber. W międzyczasie przerwa na mały piknik (koszt własny). Po południu powrót do hotelu. Czas wolny według uznania. Nocleg w hotelu Grand Hotel.
Dzień 6 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Diego Suarez (Ś/-/K)
Śniadanie w hotelu. Po posiłku wycieczka do zatoki Diego Suarez. Miejsca, które odwiedzimy to
Sakalava, Pigeons i Dunes Bay. Zobaczymy również plaże Ramena, gdzie ujrzymy typowe rybackie wioski. Powrót do hotelu.
Dzień 7 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Diego Suarez - Ankarana - Ankify - Nosy Be (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Następnie wykwaterowanie. Następnie podróż będziemy kontynuować do Ankarany. Weź udział w mini trekkingu w Parku Narodowym Ankarana! Odkryj niesamowite Wielkie i Małe Tsingy czy pinakle i iglice skalne wypełnione szczelinami i tworzące wysokie brzegi kanionu, na którego dnie widać turkusowe wody jeziora. Zobaczysz niesamowite formacje geologiczne oraz liczne ptaki, różne gatunki gadów i oczywiście lemury. Przed podróżą do Ankify przerwa na lunch (we własnym zakresie). Z Ankify transfer łodzią na Nosy Be. Dopłyniemy do portu Hell Ville. Spotkanie i transfer do hotelu. Zakwaterowanie i kolacja w Royal Beach Hotel lub podobnym.
Dzień 8 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Nosy Be: Nosy Komba i Tanikely (Ś/L/K) Po śniadaniu rozpocznie się wycieczka w pierwszej kolejności do Nosy Komba. To mała górzysta wyspa między Nosy Be a kontynentem. Jest najczęściej odwiedzaną wyspą ze względu na pół oswojone lemury, które tylko czekają na smakołyki w postaci bananów, o które z całą pewnością upomną się. Kolejna wyspa Nosy Tanikely, sąsiadująca z Nosy Komba. Atrakcją tej wyspy jest chroniony podwodny świat. To istny raj dla amatorów nurkowania, gdzie można podziwiać wielobarwne rafy koralowe oraz kolorowe ryby. Podczas zwiedzania wysp będzie obiad z grilla. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Wieczorem czas wolny. Nocleg i kolacja w hotelu Royal Beach lub podobnym.
Dzień 9 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Nosy Be (Ś/-/K) Dzień wolny na wypoczynek. Do atrakcji wyspy należy rafineria cukru, wodospad, urokliwa plaża, czy święte drzewo, które jest miejscem kultu. Wyspa jest idealnym miejscem dla turystów zmęczonych życiem w wielkim mieście. Można wypoczywać, słuchać fal, śpiewów ptaków a nawet obserwować zabawy lemurów. Na aktywnych czekają spacery czy wycieczki rowerowe do lasu. Natomiast na miłośników sportów wodnych czeka żeglowanie.
Dzień 10 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Nosy Be - Antananarivo (Ś/-/K) Śniadanie w hotelu. Czas wolny na wypoczynek do momentu wykwaterowania. Po południu transfer na lotnisko i przelot do Antananarivo. Ze względu na nocny lot zakwaterowanie w hotelu przy lotnisku. Do momentu odlotu warto wybrać się do La Digue, na rynku gdzie można obejrzeć rękodzieła oraz zakupić pamiątki. Kolacja w hotelu. Późnym wieczorem transfer na lotnisko.
Dzień 11 wycieczki objazdowej Madagaskar - Królestwo Kontrastów
Przylot do Polski

 
Strona główna
O Firmie
Kontakt
Dojazd
Zadaj pytanie
Regulamin
Partnerzy
Polityka prywatności - pliki Cookies
KSI Media Wykonanie KSI Media
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu. Opublikowane na stronie informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.